ENTRELEC - TE CONNECTIVITY 1SET411007R0000 Trunking, 100 mm, 25 mm, 2 m, 3.94 ", 0.98 ", 6.6 ft
HomeStore
Product details
Technical Specifications
External Height - Metric
100mm
Length - Metric
2m
External Width - Imperial
0.98"
Raceway / Duct Colour
Grey
Product Range
WD-1 Wiring Duct Series
External Width - Metric
25mm
External Height - Imperial
3.94"
Length - Imperial
6.6ft
Raceway / Duct Material
PVC (Polyvinylchloride)
SVHC
To Be Advised
Other details
Brand ENTRELEC - TE CONNECTIVITY
Part Number 1SET411007R0000
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
More Images
ENTRELEC - TE CONNECTIVITY 1SET411007R0000 Trunking, 100 mm, 25 mm, 2 m, 3.94 ", 0.98 ", 6.6 ft - Image 2
ENTRELEC - TE CONNECTIVITY 1SET411007R0000 Trunking, 100 mm, 25 mm, 2 m, 3.94 ", 0.98 ", 6.6 ft - Image 3
Product details
Technical Specifications
External Height - Metric
100mm
Length - Metric
2m
External Width - Imperial
0.98"
Raceway / Duct Colour
Grey
Product Range
WD-1 Wiring Duct Series
External Width - Metric
25mm
External Height - Imperial
3.94"
Length - Imperial
6.6ft
Raceway / Duct Material
PVC (Polyvinylchloride)
SVHC
To Be Advised
Other details
Part Number 1SET411007R0000
100mm
0.98"
25mm
3.94"
Part Number 1SET411007R0000
ENTRELEC - TE CONNECTIVITY 1SET411007R0000 Trunking, 100 mm, 25 mm, 2 m, 3.94 ", 0.98 ", 6.6 ft | Tanotis