Infineon FP35R12KT4BPSA1 Igbt Module Seven Pack 35 A 1.85 V 210 W 150 °C
HomeStore
Other details
Brand INFINEON
Part Number FP35R12KT4BPSA1
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand INFINEON
Part Number FP35R12KT4BPSA1
Part Number FP35R12KT4BPSA1
Infineon FP35R12KT4BPSA1 Igbt Module Seven Pack 35 A 1.85 V 210 W 150 °C | Tanotis