Infineon IMZ120R060M1HXKSA1 Silicon Carbide Mosfet Single N Channel 36 A 1.2 kV 0.06 ohm TO-247
HomeStore
Other details
Brand INFINEON
Part Number IMZ120R060M1HXKSA1
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand INFINEON
Part Number IMZ120R060M1HXKSA1
Part Number IMZ120R060M1HXKSA1
Infineon IMZ120R060M1HXKSA1 Silicon Carbide Mosfet Single N Channel 36 A 1.2 kV 0.06 ohm TO-247 | Tanotis