Mean Well GST18A24-P1J GST18A24-P1J AC/DC Power Supply ITE 1 Output 18 W 24 VDC 750 mA
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number GST18A24-P1J
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number GST18A24-P1J
Part Number GST18A24-P1J
Mean Well GST18A24-P1J GST18A24-P1J AC/DC Power Supply ITE 1 Output 18 W 24 VDC 750 mA | Tanotis