Mean Well RPS-400-18-C RPS-400-18-C AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) 113 to 370VDC Medical 1 Outputs 401.4 W 18 V 22.3 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number RPS-400-18-C
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number RPS-400-18-C
Part Number RPS-400-18-C
Mean Well RPS-400-18-C RPS-400-18-C AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) 113 to 370VDC Medical 1 Outputs 401.4 W 18 V 22.3 A | Tanotis