MEAN WELL RSP-500-15 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, 1 Outputs, 501 W, 15 VDC, 33.4 A
Warnings
Product details
| No. of Outputs: 1Outputs |
| Output Power Max: 501W |
| Output Voltage - Output 1: 15VDC |
| Output Current - Output 1: 33.4A |
| Output Voltage - Output 2: -888V |
| Output Current - Output 2: -888A |
| Output Voltage - Output 3: -888V |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | RSP-500-15 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Warnings
Product details
| No. of Outputs: 1Outputs |
| Output Power Max: 501W |
Other details
| Brand | MEAN WELL |
| Part Number | RSP-500-15 |
| Quantity | Each |
Description
| Output Power Max: 501W |