Mean Well XLG-75-12-A LED Driver 60 W 12 V 5 A Constant Current Voltage 100 New
HomeStore
This is a XLG-75-12-A LED Driver , 60 W, 12 V, 5 A, Constant Current, Constant Voltage, 100 V New product from MEAN WELL with the model number XLG-75-12-A
Product details
Output Power Max 60W
Output Voltage Max 12V
Output Current 5A
LED Driver Mode Constant Current, Constant Voltage
Input Voltage Min 100V
Input Voltage Max 305V
Product Range XLG-75 Series
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number XLG-75-12-A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Output Power Max 60W
Output Voltage Max 12V
Output Current 5A
Input Voltage Min 100V
Input Voltage Max 305V
Product Range XLG-75 Series
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number XLG-75-12-A
Description
Output Power Max 60W
Output Voltage Max 12V
Output Current 5A
Input Voltage Min 100V
Input Voltage Max 305V
Part Number XLG-75-12-A
Mean Well XLG-75-12-A LED Driver 60 W 12 V 5 A Constant Current Voltage 100 New | Tanotis