MULTICOMP HC49S-3.6864-30-50-70-30-ATF Crystal, 3.6864 MHz, Through Hole, 10.9mm x 4.65mm, 50 ppm, 30 pF, 30 ppm, HC49S Series
HomeStore
This is a Crystal, 3.6864 MHz, Through Hole, 10.9mm x 4.65mm, 50 ppm, 30 pF, 30 ppm, HC49S Series product from MULTICOMP with the model number HC49S-3.6864-30-50-70-30-ATF
Product details
Frequency Nom 3.6864MHz
Crystal Case Through Hole, 10.9mm x 4.65mm
Frequency Stability + / - 50ppm
Load Capacitance 30pF
Frequency Tolerance + / - 30ppm
Product Range HC49S Series
Operating Temperature Min -20°C
Operating Temperature Max 70°C
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number HC49S-3.6864-30-50-70-30-ATF
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Frequency Nom 3.6864MHz
Load Capacitance 30pF
Product Range HC49S Series
Operating Temperature Max 70°C
Other details
Brand MULTICOMP
Description
Frequency Nom 3.6864MHz
Load Capacitance 30pF
Operating Temperature Max 70°C
MULTICOMP HC49S-3.6864-30-50-70-30-ATF Crystal, 3.6864 MHz, Through Hole, 10.9mm x 4.65mm, 50 ppm, 30 pF, 30 ppm, HC49S Series | Tanotis