QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QC3CA24.0000F18B23M Crystal, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QC3CA Series
HomeStore
This is a Crystal, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QC3CA Series product from QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION with the model number QC3CA24.0000F18B23M
Product details
Frequency Nom 24MHz
Crystal Case SMD, 3.2mm x 2.5mm
Frequency Stability + / - 30ppm
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance + / - 20ppm
Product Range QC3CA Series
Operating Temperature Min -40°C
Operating Temperature Max 85°C
Other details
Brand QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Part Number QC3CA24.0000F18B23M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Frequency Nom 24MHz
Load Capacitance 18pF
Product Range QC3CA Series
Operating Temperature Max 85°C
Other details
Description
Frequency Nom 24MHz
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature Max 85°C
QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QC3CA24.0000F18B23M Crystal, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QC3CA Series | Tanotis