Neohm - TE Connectivity RR03J470KTB RR03J470KTB Through Hole Resistor 470 Kohm RR 3 W ± 5% Axial Leaded 750 V
HomeStore
This is a RR03J470KTB Through Hole Resistor , 470 kohm, RR, 3 W, ± 5%, Axial Leaded, 750 V product from NEOHM - TE CONNECTIVITY with the model number RR03J470KTB
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number RR03J470KTB
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number RR03J470KTB
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number RR03J470KTB
Neohm - TE Connectivity RR03J470KTB RR03J470KTB Through Hole Resistor 470 Kohm RR 3 W ± 5% Axial Leaded 750 V | Tanotis