Nexperia BUK9Y53-100B115 Power Mosfet N Channel 100 V 23 A 0.041 ohm LFPAK56 Surface Mount
HomeStore
Other details
Brand NEXPERIA
Part Number BUK9Y53-100B,115
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand NEXPERIA
Part Number BUK9Y53-100B,115
Part Number BUK9Y53-100B,115
Nexperia BUK9Y53-100B115 Power Mosfet N Channel 100 V 23 A 0.041 ohm LFPAK56 Surface Mount | Tanotis