Panasonic EEHZC1H330XV Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 33 µF ± 20% 50 V Radial Can - SMD 0.04 ohm
HomeStore
Other details
Brand PANASONIC
Part Number EEHZC1H330XV
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand PANASONIC
Part Number EEHZC1H330XV
Part Number EEHZC1H330XV
Panasonic EEHZC1H330XV Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 33 µF ± 20% 50 V Radial Can - SMD 0.04 ohm | Tanotis