Raychem - TE Connectivity RNF-3000-18/6-0-STK Heat Shrink Tubing 3:1 0.71 " 18 mm Black
HomeStore
This is a Heat Shrink Tubing, 3:1, 0.71 ", 18 mm, Black product from RAYCHEM - TE CONNECTIVITY with the model number RNF-3000-18/6-0-STK
Other details
Brand RAYCHEM - TE CONNECTIVITY
Part Number RNF-3000-18/6-0-STK
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
NEW
Thumbnail 1
THOMAS & BETTS 2932AL CABLE/CORD GLAND, AL, 19.05MM/0.75IN, 12.7MM-19.05MM