Recom Power RAC20-48SK AC/DC PCB Mount Supply (PSU) ITE & Household 1 Output 20 W 48 VDC 416 mA
HomeStore
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number RAC20-48SK
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number RAC20-48SK
Quantity Each
Part Number RAC20-48SK
Recom Power RAC20-48SK AC/DC PCB Mount Supply (PSU) ITE & Household 1 Output 20 W 48 VDC 416 mA | Tanotis