SOLAHD SDP3-15-100T AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 3.4A to 4.2A, 15V
HomeStore
This is a AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 3.4A to 4.2A, 15V product from SOLAHD with the model number SDP3-15-100T
Product details
Power Supply Output Type Adjustable, Fixed
Output Power Max 51W
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Input Voltage AC Max 264VAC
Input Voltage AC Min 85VAC
Product Range SDP-T Series
Output Voltage - Output 3 -
Output Voltage - Output 1 15VDC
Output Current - Output 3 -
Output Current - Output 4 -
No. of Outputs 1 Output
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 1 4.2A
Other details
Brand SOLAHD
Part Number SDP3-15-100T
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Output Power Max 51W
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Input Voltage AC Max 264VAC
Input Voltage AC Min 85VAC
Product Range SDP-T Series
Output Voltage - Output 3 -
Output Current - Output 3 -
Output Current - Output 4 -
No. of Outputs 1 Output
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 1 4.2A
Other details
Brand SOLAHD
Part Number SDP3-15-100T
Description
Output Power Max 51W
Input Voltage AC Max 264VAC
Input Voltage AC Min 85VAC
Output Current - Output 1 4.2A
Part Number SDP3-15-100T
SOLAHD SDP3-15-100T AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 3.4A to 4.2A, 15V | Tanotis