SUSUMU RG1608N-104-W-T1 RES, 100K, 0.05%, 0.1W, METAL FILM, 0603
HomeStore
Product details
Resistance: 100kohm
Resistance Tolerance: ± 0.05%
Power Rating: 100mW
Resistor Case / Package: 0603 [1608 Metric]
Resistor Technology: Metal Film (Thin Film)
Resistor Type: High Precision
Product Range: RG series
Temperature Coefficient: ± 10ppm/°C
Voltage Rating: 100V
Product Length: 1.6mm
Product Width: 0.8mm
Operating Temperature Min: -55°C
Operating Temperature Max: 155°C
Qualification: AEC-Q200
Other details
Brand SUSUMU
Part Number RG1608N-104-W-T1
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Resistance: 100kohm
Resistance Tolerance: ± 0.05%
Power Rating: 100mW
Resistor Type: High Precision
Product Range: RG series
Voltage Rating: 100V
Product Length: 1.6mm
Product Width: 0.8mm
Qualification: AEC-Q200
Other details
Brand SUSUMU
Part Number RG1608N-104-W-T1
Resistance: 100kohm
Resistance Tolerance: ± 0.05%
Power Rating: 100mW
Voltage Rating: 100V
Product Length: 1.6mm
Product Width: 0.8mm
Part Number RG1608N-104-W-T1
SUSUMU RG1608N-104-W-T1 RES, 100K, 0.05%, 0.1W, METAL FILM, 0603 | Tanotis