SUSUMU RR1220P-121-B-T5 RES, THIN FILM, 120R, 0.1%, 0.1W, 0805
This is a RES, THIN FILM, 120R, 0.1%, 0.1W, 0805 product from SUSUMU with the model number RR1220P-121-B-T5
Product details
Resistance 120ohm
Resistor Case Style 0805 [2012 Metric]
Voltage Rating 100V
Resistor Element Material Thin Film
Resistance Tolerance � 0.1%
Product Range RR Series
Automotive Qualification Standard -
Temperature Coefficient � 25ppm/�C
Power Rating 100mW
Packaging Cut Tape
Other details
Brand SUSUMU
Part Number RR1220P-121-B-T5
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Resistance 120ohm
Voltage Rating 100V
Resistance Tolerance � 0.1%
Product Range RR Series
Power Rating 100mW
Packaging Cut Tape
Other details
Brand SUSUMU
Part Number RR1220P-121-B-T5
Description
Resistance 120ohm
Voltage Rating 100V
Resistance Tolerance � 0.1%
Power Rating 100mW
Part Number RR1220P-121-B-T5
SUSUMU RR1220P-121-B-T5 RES, THIN FILM, 120R, 0.1%, 0.1W, 0805 | Tanotis