TDK-LAMBDA DRL-10-12-1 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU), 1 Output, 10.08 W, 12 V, 840 mA
HomeStore
This is a AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU), 1 Output, 10.08 W, 12 V, 840 mA product from TDK-LAMBDA with the model number DRL-10-12-1
Product details
No. of Outputs 1 Output
Output Power Max 10.08W
Output Voltage - Output 1 12V
Output Current - Output 1 840mA
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Output Voltage - Output 3 -
Output Current - Output 3 -
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 4 -
Input Voltage AC Min 85V
Input Voltage AC Max 264V
Power Supply Output Type Adjustable, Fixed
Product Range DRL1 Series
Other details
Brand TDK-LAMBDA
Part Number DRL-10-12-1
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
No. of Outputs 1 Output
Output Power Max 10.08W
Output Voltage - Output 1 12V
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Output Voltage - Output 3 -
Output Current - Output 3 -
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 4 -
Input Voltage AC Min 85V
Input Voltage AC Max 264V
Product Range DRL1 Series
Other details
Brand TDK-LAMBDA
Part Number DRL-10-12-1
Description
Output Power Max 10.08W
Output Voltage - Output 1 12V
Input Voltage AC Min 85V
Input Voltage AC Max 264V
Part Number DRL-10-12-1
TDK-LAMBDA DRL-10-12-1 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU), 1 Output, 10.08 W, 12 V, 840 mA | Tanotis