TDK SPM6545VT-680M-D SPM6545VT-680M-D Power Inductor (SMD) 68 µH 3.9 A Shielded 2.9 SPM-VT-D Series
HomeStore
This is a SPM6545VT-680M-D Power Inductor (SMD) , 68 µH, 3.9 A, Shielded, 2.9 A, SPM-VT-D Series product from TDK with the model number SPM6545VT-680M-D
Other details
Brand TDK
Part Number SPM6545VT-680M-D
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Certificate of Conformity EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
REACH SVHC: Safe Use Data EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand TDK
Part Number SPM6545VT-680M-D
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number SPM6545VT-680M-D
TDK SPM6545VT-680M-D SPM6545VT-680M-D Power Inductor (SMD) 68 µH 3.9 A Shielded 2.9 SPM-VT-D Series | Tanotis