Traco Power TXM100-124 AC/DC Enclosed Supply (PSU) ITE 1 Outputs 100 W 24 VDC 4.2 A
HomeStore
Other details
Brand TRACO POWER
Part Number TXM100-124
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TRACO POWER
Part Number TXM100-124
Part Number TXM100-124
Traco Power TXM100-124 AC/DC Enclosed Supply (PSU) ITE 1 Outputs 100 W 24 VDC 4.2 A | Tanotis