TT Electronics / Welwyn W31-6R8JI W31-6R8JI Through Hole Resistor 6.8 ohm W31 3 W ± 5% Axial Leaded 100 V
HomeStore
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number W31-6R8JI
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number W31-6R8JI
Part Number W31-6R8JI
TT Electronics / Welwyn W31-6R8JI W31-6R8JI Through Hole Resistor 6.8 ohm W31 3 W ± 5% Axial Leaded 100 V | Tanotis