Vishay TNPW0603100KBEEN SMD Chip Resistor 100 Kohm ± 0.1% 125 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Sulfur Resistant
HomeStore
This is a TNPW0603100KBEEN SMD Chip Resistor , 100 kohm, ± 0.1%, 125 mW, 0603 [1608 Metric], Thin Film, Sulfur Resistant product from VISHAY with the model number TNPW0603100KBEEN
Other details
Brand VISHAY
Part Number TNPW0603100KBEEN
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand VISHAY
Part Number TNPW0603100KBEEN
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number TNPW0603100KBEEN
Vishay TNPW0603100KBEEN SMD Chip Resistor 100 Kohm ± 0.1% 125 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Sulfur Resistant | Tanotis