Vishay TNPW12061K20BEEN SMD Chip Resistor 1.2 Kohm ± 0.1% 400 mW 1206 [3216 Metric] Thin Film Sulfur Resistant
HomeStore
This is a TNPW12061K20BEEN SMD Chip Resistor , 1.2 kohm, ± 0.1%, 400 mW, 1206 [3216 Metric], Thin Film, Sulfur Resistant product from VISHAY with the model number TNPW12061K20BEEN
Other details
Brand VISHAY
Part Number TNPW12061K20BEEN
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand VISHAY
Part Number TNPW12061K20BEEN
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number TNPW12061K20BEEN
Vishay TNPW12061K20BEEN SMD Chip Resistor 1.2 Kohm ± 0.1% 400 mW 1206 [3216 Metric] Thin Film Sulfur Resistant | Tanotis