Vishay VR37000002005FA100 Through Hole Resistor 20 Mohm VR37 Series 500 mW ± 1% Axial Leaded 3.5 kV
HomeStore
This is a VR37000002005FA100 Through Hole Resistor , 20 Mohm, VR37 Series, 500 mW, ± 1%, Axial Leaded, 3.5 kV product from VISHAY with the model number VR37000002005FA100
Other details
Brand VISHAY
Part Number VR37000002005FA100
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand VISHAY
Part Number VR37000002005FA100
Description
Part Number VR37000002005FA100
Vishay VR37000002005FA100 Through Hole Resistor 20 Mohm VR37 Series 500 mW ± 1% Axial Leaded 3.5 kV | Tanotis