XP Power SMP350PS18 AC/DC Enclosed Supply (PSU) 1 Outputs 350 W 18 V 19.4 A
HomeStore
This is a AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), 1 Outputs, 350 W, 18 V, 19.4 A product from XP POWER with the model number SMP350PS18
Product details
No. of Outputs 1Outputs
Output Power Max 350W
Output Voltage - Output 1 18V
Output Current - Output 1 19.4A
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Output Voltage - Output 3 -
Output Current - Output 3 -
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 4 -
Input Voltage AC Min 85V
Input Voltage AC Max 264V
Power Supply Output Type Adjustable, Fixed
Product Range SMP350 Series
RoHS Phthalates Compliant To Be Advised
Other details
Brand XP POWER
Part Number SMP350PS18
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
No. of Outputs 1Outputs
Output Power Max 350W
Output Voltage - Output 1 18V
Output Voltage - Output 2 -
Output Current - Output 2 -
Output Voltage - Output 3 -
Output Current - Output 3 -
Output Voltage - Output 4 -
Output Current - Output 4 -
Input Voltage AC Min 85V
Input Voltage AC Max 264V
Product Range SMP350 Series
Other details
Brand XP POWER
Part Number SMP350PS18
Description
Output Power Max 350W
Output Voltage - Output 1 18V
Input Voltage AC Min 85V
Input Voltage AC Max 264V
Part Number SMP350PS18
XP Power SMP350PS18 AC/DC Enclosed Supply (PSU) 1 Outputs 350 W 18 V 19.4 A | Tanotis