CGS - TE Connectivity SBCHE468RJ SBCHE468RJ Through Hole Resistor 68 ohm SBC Series 4 W ± 5% Axial Leaded 16.5 V
HomeStore
This is a SBCHE468RJ Through Hole Resistor , 68 ohm, SBC Series, 4 W, ± 5%, Axial Leaded, 16.5 V product from CGS - TE CONNECTIVITY with the model number SBCHE468RJ
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number SBCHE468RJ
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number SBCHE468RJ
Description
Part Number SBCHE468RJ
CGS - TE Connectivity SBCHE468RJ SBCHE468RJ Through Hole Resistor 68 ohm SBC Series 4 W ± 5% Axial Leaded 16.5 V | Tanotis