ECS INC INTERNATIONAL ECS-120-18-23A-EN-TR Crystal, 12 MHz, SMD, 6mm x 3.5mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ECX-64A Series
HomeStore
Product details
Frequency Nom: 12MHz
Crystal Case: SMD, 6mm x 3.5mm
Frequency Stability + / -: 50ppm
Load Capacitance: 18pF
Frequency Tolerance + / -: 30ppm
Product Range: ECX-64A Series
Operating Temperature Min: -40°C
Operating Temperature Max: 85°C
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
Part Number ECS-120-18-23A-EN-TR
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Frequency Nom: 12MHz
Crystal Case: SMD, 6mm x 3.5mm
Load Capacitance: 18pF
Product Range: ECX-64A Series
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
Frequency Nom: 12MHz
Crystal Case: SMD, 6mm x 3.5mm
Load Capacitance: 18pF
ECS INC INTERNATIONAL ECS-120-18-23A-EN-TR Crystal, 12 MHz, SMD, 6mm x 3.5mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ECX-64A Series | Tanotis