Multicomp MCSJK-7I-12.00-10-30-60-B-30 Crystal 12 MHz SMD 5mm x 3.2mm 30 ppm 10 pF
HomeStore
This is a Crystal, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 30 ppm, 10 pF, 30 ppm product from MULTICOMP with the model number MCSJK-7I-12.00-10-30-60-B-30
Product details
Frequency Nom 12MHz
Crystal Case SMD, 5mm x 3.2mm
Frequency Stability + / - 30ppm
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance + / - 30ppm
Product Range -
Operating Temperature Min -20°C
Operating Temperature Max 70°C
RoHS Phthalates Compliant To Be Advised
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number MCSJK-7I-12.00-10-30-60-B-30
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Frequency Nom 12MHz
Crystal Case SMD, 5mm x 3.2mm
Load Capacitance 10pF
Product Range -
Operating Temperature Max 70°C
Other details
Brand MULTICOMP
Description
Frequency Nom 12MHz
Crystal Case SMD, 5mm x 3.2mm
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature Max 70°C
Multicomp MCSJK-7I-12.00-10-30-60-B-30 Crystal 12 MHz SMD 5mm x 3.2mm 30 ppm 10 pF | Tanotis