Multicomp PRO MGRF1WJ0155A10 MGRF1WJ0155A10 Through Hole Resistor 1.5 Mohm Mgrf 1 W ± 5% Axial Leaded 3.5 kV
HomeStore
  • Axial leaded metal glaze film resistors
  • Excellent absorption of electric shock (pulse, surge voltage)
  • Multicomp Pro products are rated 4.6 out of 5 stars
  • 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
  • 96% of customers would recommend to a friend
Other details
Brand MULTICOMP PRO
Part Number MGRF1WJ0155A10
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MULTICOMP PRO
Part Number MGRF1WJ0155A10
Description
Part Number MGRF1WJ0155A10
Multicomp PRO MGRF1WJ0155A10 MGRF1WJ0155A10 Through Hole Resistor 1.5 Mohm Mgrf 1 W ± 5% Axial Leaded 3.5 kV | Tanotis