Neohm - TE Connectivity CPF0603F30K1C1 CPF0603F30K1C1 SMD Chip Resistor 30.1 Kohm ± 1% 62.5 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Precision Low TCR
HomeStore
This is a CPF0603F30K1C1 SMD Chip Resistor , 30.1 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0603 [1608 Metric], Thin Film, Precision Low TCR product from NEOHM - TE CONNECTIVITY with the model number CPF0603F30K1C1
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0603F30K1C1
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Application Note EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-73%
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0603F30K1C1
Description
Part Number CPF0603F30K1C1
Neohm - TE Connectivity CPF0603F30K1C1 CPF0603F30K1C1 SMD Chip Resistor 30.1 Kohm ± 1% 62.5 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Precision Low TCR | Tanotis