Neohm - TE Connectivity YR1B71K5CC YR1B71K5CC Through Hole Resistor 71.5 Kohm R 250 mW ± 0.1% Axial Leaded 500 V
HomeStore
This is a YR1B71K5CC Through Hole Resistor , 71.5 kohm, R, 250 mW, ± 0.1%, Axial Leaded, 500 V product from NEOHM - TE CONNECTIVITY with the model number YR1B71K5CC
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number YR1B71K5CC
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number YR1B71K5CC
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number YR1B71K5CC
Neohm - TE Connectivity YR1B71K5CC YR1B71K5CC Through Hole Resistor 71.5 Kohm R 250 mW ± 0.1% Axial Leaded 500 V | Tanotis