TE Connectivity RN73C2A24K9BTDF RN73C2A24K9BTDF SMD Chip Resistor 24.9 Kohm ± 0.1% 100 mW 0805 [2012 Metric] Thin Film Precision
HomeStore
This is a RN73C2A24K9BTDF SMD Chip Resistor , 24.9 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0805 [2012 Metric], Thin Film, Precision product from TE CONNECTIVITY with the model number RN73C2A24K9BTDF
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RN73C2A24K9BTDF
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RN73C2A24K9BTDF
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number RN73C2A24K9BTDF
TE Connectivity RN73C2A24K9BTDF RN73C2A24K9BTDF SMD Chip Resistor 24.9 Kohm ± 0.1% 100 mW 0805 [2012 Metric] Thin Film Precision | Tanotis