TE Connectivity RN73C2A75KBTDF RN73C2A75KBTDF SMD Chip Resistor 75 Kohm ± 0.1% 100 mW 0805 [2012 Metric] Thin Film Precision
HomeStore
This is a RN73C2A75KBTDF SMD Chip Resistor , 75 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0805 [2012 Metric], Thin Film, Precision product from TE CONNECTIVITY with the model number RN73C2A75KBTDF
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RN73C2A75KBTDF
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RN73C2A75KBTDF
Description
Part Number RN73C2A75KBTDF
TE Connectivity RN73C2A75KBTDF RN73C2A75KBTDF SMD Chip Resistor 75 Kohm ± 0.1% 100 mW 0805 [2012 Metric] Thin Film Precision | Tanotis