TE Connectivity RP73PF2A100KBTDF RP73PF2A100KBTDF SMD Chip Resistor 100 Kohm ± 0.1% 250 mW 0805 [2012 Metric] Thin Film High Power
HomeStore
This is a RP73PF2A100KBTDF SMD Chip Resistor , 100 kohm, ± 0.1%, 250 mW, 0805 [2012 Metric], Thin Film, High Power product from TE CONNECTIVITY with the model number RP73PF2A100KBTDF
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RP73PF2A100KBTDF
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RP73PF2A100KBTDF
Description
Part Number RP73PF2A100KBTDF
TE Connectivity RP73PF2A100KBTDF RP73PF2A100KBTDF SMD Chip Resistor 100 Kohm ± 0.1% 250 mW 0805 [2012 Metric] Thin Film High Power | Tanotis