Vishay MBE04140C2200FC100 Through Hole Resistor 220 ohm MBE Series 1 W ± 1% Axial Leaded 500 V
HomeStore
Other details
Brand VISHAY
Part Number MBE04140C2200FC100
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand VISHAY
Part Number MBE04140C2200FC100
Part Number MBE04140C2200FC100
Vishay MBE04140C2200FC100 Through Hole Resistor 220 ohm MBE Series 1 W ± 1% Axial Leaded 500 V | Tanotis