Vishay PR01000103302JA100 Through Hole Resistor 33 Kohm PR01 Series 1 W ± 5% Axial Leaded 350 V
HomeStore
This is a PR01000103302JA100 Through Hole Resistor , 33 kohm, PR01 Series, 1 W, ± 5%, Axial Leaded, 350 V product from VISHAY with the model number PR01000103302JA100
Other details
Brand VISHAY
Part Number PR01000103302JA100
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-69%
Other details
Brand VISHAY
Part Number PR01000103302JA100
Description
Part Number PR01000103302JA100
Vishay PR01000103302JA100 Through Hole Resistor 33 Kohm PR01 Series 1 W ± 5% Axial Leaded 350 V | Tanotis