Vishay PR01000105601JA100 Through Hole Resistor 5.6 Kohm PR01 Series 1 W ± 5% Axial Leaded 350 V
HomeStore
This is a PR01000105601JA100 Through Hole Resistor , 5.6 kohm, PR01 Series, 1 W, ± 5%, Axial Leaded, 350 V product from VISHAY with the model number PR01000105601JA100
Other details
Brand VISHAY
Part Number PR01000105601JA100
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-69%
Other details
Brand VISHAY
Part Number PR01000105601JA100
Description
Part Number PR01000105601JA100
Vishay PR01000105601JA100 Through Hole Resistor 5.6 Kohm PR01 Series 1 W ± 5% Axial Leaded 350 V | Tanotis